E-booky a knihy tištěné


Jak zdravě zhubnout a být fit v každém věku

s 62 recepty z mé kuchyně


E-book Jak zdravě zhubnout a být fit v každém věku, s recepty z mé kuchyně, jsem se rozhodla sepsat právě proto, že mě kontaktuje dost lidí, kteří potřebují zhubnout, ale nejde jim ani nastartovat organismus k tomu, aby hubnout přebytečný tuk, začal.

Hubnutí totiž souvísí se základní činností, kterou většina z nás dluhodobě přehlíží a nebo jen utlumuje a odsouvá do pozadí svého vědomí. Více se dozvíte přímo v e-booku.

Pokud toužíte po tom, objevit, co vás brzdí na vaší cestě za zdravým tělem, za tím být už konečně fit a šťastní, pořiďte si můj e-book, který je prvopočátkem k rozhodnutí zhubnout.

V pokračování, které chystám se dozvíte, co mi pomohlo k tomu dovolit si být fit a šťastná. Těšit se můžete i na další nové recepty z mé kuchyně, které jsou nejen zdravé, ale zároveň velmi dobré, rychle připravené, bez dlouhého vyvařování v kuchyni. Navíc se blíží léto a to volá po rychlých, chutných, lehkých a zdravých receptech.

S láskou vaše Fit a šťastná Makyta

JAK ZÍSKAT E-BOOK?

Je to jednoduché


nebo přes email zdravedobroty@email.cz, napište mi email, že máte o E-book zájem, 

poté vám pošlu pokyny k platbě na částku 169,-Kč

pokyny k platbě s variabilním symbolem Vám pošlu do zprávy.

Poté co přijmu platbu Vám zašlu odkaz na stažení E-booku do emailu.

A pak se už můžete těšit ze získání receptů z mé kuchyně a  z důležitých prvotních informací k tomu být, jednou pro vždy, fit a šťastní a trvale zhubnout, ale hlavně si zdravou váhu a elán  udržet.E-book

FIT S MAKYTOU s recepty 

Můj nový E-book

FIT S MAKYTOU s recepty z mé kuchyně

Dozvíte se :
1) Co mi pomohlo dovolit si být fit a šťastná
2) Základní doporučení pro zdravý životní styl
3) Jak správně a zdravě zhubnout v každém věku
4) Seznam doporučených potravin
5) Cukry v našem životě
6) Strava při směnnosti
7) Vláknina hraje prim
8) Proč nepodceňovat odpočinek
9) Jaké volit bílkoviny, tuky i sacharidy
10) Strava před a po cvičení
11) Jaké potraviny jsou nezdravé a proč se všichni nemohou stravovat naprosto totožně
12) Jak udržovat acidobazickou rovnováhu
13) Živočišné a rostlinné zdroje bílkovin
14) Problémy při hubnutí, které mohou nastat
15) Přes 100 receptů z mojí zdravější kuchyně
/ na snídaně, svačiny, obědy i večeře/
Recepty jsou vhodné i do redukce hmotnosti

Jak objednat E-book?

Napište mi zprávu s Vaší adresou bydliště a adresou emailu, pošlu Vám pokyny k platbě. Po přijetí platby Vám E-book odešlu emailem ve formátu pdf.

TIŠTĚNÁ KNIHA 

KALORICKÉ TABULKY - nejlepší recepty na vyvážená jídla po celý den

cena 358 Kč /doručení poštou v ČR + 60 Kč - platba jen předem na účet/

Aplikaci Kalorické Tabulky pravidelně používá více než milion lidí všech věkových skupin k tomu, aby zhubli, přibrali nebo "jen" dodali svému tělu chybějící živiny. Aplikace má více než čtyři miliony registrovaných uživatelů a je jednoduchým, ale přitom efektivním pomocníkem pro každého, kdo chce změnit svůj jídelníček a mít přehled o přijatých živinách a kaloriích.

Kalorické Tabulky se nyní z virtuálního prostoru dostávají i do světa ryze fyzického, a to v podobě knihy, která je pro zkušené KT uživatele příjemnou třešničkou na dortu, a pro začínající či neznalé je pozvánkou do světa vyváženého stravování. A nejen to. V knize najdete rady předních českých odborníků na stravování a zdravý životní styl, jako jsou MUDr. Marie Skalská, Olga Šípková, Jana Havrdová nebo Andy Pavelcová. O svou zkušenost se s vámi podělí pětice uživatelů, kterým se díky KT podařilo upravit svou váhu a zlepšit zdravotní stav. Dozvíte se tipy, díky nimž bude používání aplikace ještě snadnější. A co rozhodně nechybí, jsou recepty na vyvážená jídla po celý den. Receptů je sto jedna, a kromě obvyklého výčtu ingrediencí a popisu vlastní přípravy jsou u každého uvedeny i hodnoty makroživin a energie, abyste si mohli snadno spočítat, jak na tom s příjmem tuků nebo bílkovin jste. A kdo nebude chtít počítat, může si jednoduše naskenovat QR kód, jež je součástí každého receptu, a dané množství živin se mu načte přímo do aplikace.

Autory receptů jsou samotní uživatelé aplikace Kalorické Tabulky a také výživoví poradci a odborníci na zdravý životní styl. Doplněny jsou fotografiemi foodblogerky Lucie Švorcové, která vybrané recepty nejen nafotila, ale i s láskou připravila.

Také vás tam čekají vzorové jídelníčky ode mě, můj příběh a několik mých receptů. Knihu koupíte na https://shop.kaloricketabulky.cz/kaloricke-tabulky-nejlepsi-recepty/  v eshopu, v nakladatelství https://www.jota.cz/kaloricke-tabulky a také u mě v poradně v Jičíně, Ruská 617

Akční cena 358 Kč  *****původní cena 448 Kč